JAKOŚĆ PREMIUM

Jakość wykończenia klatek schodowych i części wspólnych wyróżnia nasze inwestycje. Eleganckie wykończenia klatek schodowych i części wspólnych osiedla to nasz znak firmowy.

DBAMY
O DETALE

DESIGN  – Ponadczasowy wygląd apartamentowców zaprojektowanych przez renomowanych architektów to zasługa szlachetnych materiałów użytych do wykończenia budynku. Nowoczesne części wspólne podnoszą prestiż osiedla Rycerska Residence.

BEZPIECZEŃSTWO – Zastosowanie dyskretnego systemu monitorowania w lobby, garażu podziemnym oraz otoczeniu budynku zwiększa poczucie bezpieczeństwa mieszkańców.

LED’OWA INWAZJA – Na terenie osiedla zostanie zamontowane oświetlenie z z energooszczędnymi lampami  LED co zwiększy komfort mieszkańców  i obniży koszty utrzymania  części wspólnych budynku

KOMFORT – Przyszli mieszkańcy będą korzystać z szeregu udogodnień zarówno w swoich apartamentach jak i również na częściach wspólnych  i przyległych terenów zielonych

INTELIGENTNE VIDEODOMOFONY – Każdy apartament inwestycji wyposażony będzie w wideodomofon z kolorowym wyświetlaczem LCD z funkcja otwierania bramy wjazdowej na osiedle. Panel przy wejściu do klatki schodowej  videodomofonu z opcją skanu twarzy i linii papilarnych.

PANORAMICZNE PRZESZKLENIA – ciesz się jasnym wnętrzem i naturalnym światłem w swoim apartamencie przez cały dzień.

Ogrzewanie podłogowe w łazienkach – Rycerska Residence w standardzie oferuje ogrzewanie podłogowe w łazienkach.

WYKOŃCZONE TARASY – dbając o estetykę i spójność budynków  tarasy wykończymy za ciebie.

DRZWI ANTYWŁAMANIOWE KLASY C) – Solidne drzwi antywłamaniowe klasy C  wykonane z najwyższej jakości materiałów zapewnią  wygodę i bezpieczeństwo, będą eleganckim uzupełnieniem każdego wnętrza.

PRZESTRONNE WINDY – Nowoczesna i ekskluzywna  winda renomowanej firmy to wygoda przyszłych użytkownikom. Cicha praca, energooszczędność, nowoczesny design to cechy windy najwyższej jakości.

PODZIEMNY GARAŻ – z dostępnością do zamkniętych jak i otwartych miejsc  parkingowych.

Strefa dziecka – Każdy maluch będzie mógł się  bezpiecznie bawić na nowoczesnym placu zabaw wykonanym z atestowanych materiałów.

KAMERALNE TARASY – zaprojektowaliśmy tarasy zapewniające kameralność i niezakłócony odpoczynek.

ZEWNĘTRZNY GRILL DLA MIESZKAŃCÓW  – pierwsze w Łomży osiedle z wydzielonym miejscem spotkań mieszkańców osiedla wyposażone w palenisko/grill