Inteligencja

Możesz zawsze mieć swój dom przy sobie. Niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz, możesz zarządzać swoim apartamentem za pośrednictwem telefonu, tabletu lub komputera. System FIBARO jest prosty w instalacji i konfiguracji. Urządzenia Starter Kit są bezinwazyjne w montażu, a wtyczki plug & play gotowe do użycia tuż po wyciągnięciu z pudełka i krótkiej konfiguracji.

MIESZKANIE
ZAWSZE
PRZY TOBIE

BEZPIECZEŃSTWO – System FIBARO to przede wszystkim bezpieczeństwo. Dzięki integracji większości domowych urządzeń masz możliwość pełnej kontroli nad swoim mieszkaniem z dowolnego miejsca na świecie. W razie nieprzewidzianych wypadków system FIBARO natychmiast poinformuje Cię o tym wysyłając do Ciebie wiadomość.

ZDALNY DOSTĘP – FIBARO daje pełną swobodę sterowania i komunikacji, współpracuje bowiem z większością telefonów komórkowych, dostępnych na rynku. Współpracuje również z produktami bezprzewodowymi ponad 300 niezależnych producentów i wszystkimi pozostałymi urządzeniami, którymi sterować mogą konkurencyjne systemy.

KOMFORT – Wracasz do domu po męczącym dniu i jedyne, o czym marzysz to odpoczynek w prawdziwie komfortowych warunkach. Dzięki systemowi FIBARO jest to możliwe. Korzystając z telefonu możesz tworzyć i uruchamiać w dowolnym momencie własne sceny, czyli zaprogramowane wcześniej sekwencje zdarzeń, np. opuszczanie rolet, włączanie Twojej ulubionej muzyki i nastrojowego oświetlenia itd.

W ten sposób mieszkanie dostosuje się do stylu Twojego życia – dbając o Ciebie i Twoją rodzinę.

OSZCZĘDNOŚĆ – W systemie FIBARO, dzięki wbudowanej funkcji zarządzania energią, na bieżąco możesz monitorować aktualne zużycie prądu, sprawdzać historię pobieranej energii, a przy tym kontrolować, które z urządzeń zużywa jej najwięcej. System ten pozwoli Ci również znacząco obniżyć rachunki za prąd i ogrzewanie. Zaoszczędzisz również wiele cennego czasu przeznaczonego na wykonywanie codziennych czynności, które teraz weźmie na siebie system FIBARO.

STARTER
KIT

Kupując mieszkanie, otrzymasz od nas zestaw startowy FIBARO.

Starter Kit
zawiera: