ApartamentyWybierz budynek

Rycerska Residence to nowoczesne osiedle oferujące apartamenty o zróżnicowanym metrażu i funkcjonalnym układzie.

Wybierz budynek

A B C D

To propozycja dla osób ceniących spokój, pragnących zamieszkać w centrum tętniącego życiem miasta.

Komfort mieszkańcom zapewnią podział na strefy dzienną i nocną oraz obszerne salony z aneksem kuchennym lub oddzielną kuchnią, w których koncentruje się życie rodziny. Rozkład apartamentów został tak zaprojektowany aby każdy mógł je zaaranżować zgodnie z własnymi potrzebami.

Wszystkie apartamenty posiadają duże, panoramiczne przeszklenia. dzięki którym wnętrza są jasne  o każdej porze roku a kameralne loggie lub tarasy z wyjściem z salonu i głównej sypialni stają się naturalnym przedłużeniem przestrzeni mieszkalnej.

Proponujemy wsparcie
certyfikowanego eksperta kredytowego
dowiedz się więcej

Grodzki Development to rodzinna firma z 10-letnim doświadczeniem w realizacji budynków wielorodzinnych.

DEWELOPER
Z PASJĄ

Do tej pory do  użytkowania oddaliśmy blisko 400 mieszkań. Aktualnie budujemy  ponad 300 apartamentów w Ełku, Łomży i Piszu. Realizujemy własne, kompleksowe projekty inwestycyjne. Współpracujemy z najlepszymi projektantami i wykonawcami. Dzięki dużej dbałości o detal i zastosowaniu materiałów najwyższej jakości tworzymy APARTAMENTY KLASY PREMIUM.

Doświadczenie na rynku budowlanym pozwala nam dobrze poznać potrzeby naszych klientów i opracować standardy jakości w pełni je zaspokajające. Wiedza o najnowszych trendach architektonicznych i rozwiązaniach technicznych inspiruje nas do realizacji atrakcyjnych i bardziej zaawansowanych technologicznie projektów.

Jesteśmy ukierunkowani na realizację kameralnych, a zarazem nowoczesnych inwestycji. Nasze budynki, wyróżniają się niebanalną architekturą, panoramicznymi przeszkleniami oraz dużą funkcjonalnością. Dogodne lokalizacje i bliskość terenów zielonych to dodatkowe atuty naszych inwestycji.

Zapoznaj się
z ustawą deweloperską
dowiedz się więcej